Speelgoedactie voor Voedselbank zeer geslaagd

Wat gaaf om te zien hoe parochianen van parochiekern H. Joannes de Doper in Katwijk in de gezinsviering van zondag 1 december concreet hun licht lieten schijnen op anderen die het extra nodig hebben. Op de vraag om niet of nauwelijks gebruikt kinderspeelgoed voor kinderen van gezinnen die bij de Voedselbank Katwijk zijn aangesloten kwam deze zondag een schitterend antwoord met vele bollenmanden gevuld met speelgoed. Vele gezinnen van RKBS de Horizon deden ook mee aan deze oproep en zij konden in deze viering alleen al acht volle manden door de collectanten naar voren laten dragen.

Agnes Bol, dirigente van kinderkoor De Vrolijke Noot: ,,In deze viering zong ons kinderkoor en bijna alle koorleden zitten ook op De Horizon waar ik werk. Zij leefden enorm mee met deze oproep, wetende hoe goed ze het zelf eigenlijk hebben. Daarom brachten in de gezinsviering twee kinderen van ons koor in hun bekende appelgroene polo één bollenmand gevuld met speelgoed met een reuzegrote knuffelbeer symbolisch naar voren. Ik ben zo trots op wat we met onze parochiekern en onze school concreet kunnen betekenen voor deze kinderen die dagelijks met de Voedselbank Katwijk te maken hebben. Zo kunnen de betreffende gezinnen in deze decembermaand ook vol verwachting uitkijken naar iets moois, waarbij je eigenlijk anno 2019 hoopt dat het in Katwijk simpelweg niet meer nodig is.”