De Givt-app… reuze handig bij uw belastingaangifte

In de Givt-app is het jaaroverzicht van alle giften voor iedereen beschikbaar. Omdat er bedragen gestorneerd kunnen worden tot na acht weken is het echt beste om dit overzicht nu pas aan te vragen voor uw belastingaangifte over 2020. Het is goed om hier, beknopt en overzichtelijk de stappen op te nemen. Maakt u al gebruik van de Givt-app? Vindt u dit systeem ook reuze handig en bespaart het u veel zoekwerk? Laat het dan zeker aan andere parochianen weten.

Astrid van der Valk, degene die als coördinator vanuit de garde en collectanten van onze parochiekern de Givt-app in onze en alle andere kernen van onze parochie van de H. Augustinus begeleid heeft geïntroduceerd zet hieronder de door u te nemen stappen op een rijtje gezet. Doe er uw voordeel mee!

Hoe gaat het aanvragen?
• Open je Givt-app (e-mailadres en wachtwoord invullen indien dit wordt gevraagd).
• Klik op het menu linksboven (de drie liggende groene streepjes).
• Klik vervolgens bovenaan op ‘Giftenoverzicht’.
• Al je giften verschijnen vervolgens op je scherm.
• Klik dan op het teken ‘met het blauwe pijltje dat wijst naar beneden’ rechts bovenaan.
• Op dit scherm kan je het jaartal selecteren, je ziet dat 2020 er al aangegeven staat.
• Voor het aanvragen van je giftenoverzicht 2020 klik je onderaan op ‘verstuur’.
• Vervolgens word je persoonlijk giftenoverzicht 2020 naar je e-mailadres verzonden.

In dit overzicht vind je de specificatie en het totaal bedrag per organisatie die bij de belastingdienst erkend zijn om de giften fiscaal af te kunnen trekken. Deze kan je gebruiken bij de belastingaangifte 2020. De Belastingdienst vraagt bij de aangifte ook naar het RSIN- nummer van de organisatie. Het RSIN-nummer van onze parochie H. Augustinus luidt als volgt: 823541307. Succes en… doe er uw voordeel mee.

De webredactie (met dank aan Astrid van der Valk).