We namen afscheid van kapelaan Boris Plavčić

In de viering van Roepingenzondag, waar er werd gesproken over de herder en zijn kudde schapen, nam kapelaan Boris afscheid van ‘zijn schapen’… onze parochiekern. Eind mei zal hij onze parochie van de H. Augustinus omruilen met een nieuwe werkplek in Bosnië. Natuurlijk was de bloemengroet van onze parochiekern deze zondag 8 mei voor hem. Mooi en emotioneel was het moment dat hij deze doorgaf aan de mensen die hem bij zijn komst in Nederland hebben opgevangen en begeleid.

Natuurlijk was er een mooi samenzijn na afloop in ‘de kleine JOANNES’ waar Leen de Best als voorzitter van de beheercommissie de kapelaan toesprak en hem verblijde met een passend geschenk. Daarna was het aan de aanwezigen om afscheid te nemen. In de rubriek ‘Fotogalerij’ zijn de foto’s van de viering en het samenzijn na afloop te bekijken.