Gaat u ook net als pastor van Vliet naar deze mini-conferentie?

Pastor van Vliet nodigt alle vrijwilligers, bestuursleden en andere belangstellende parochianen uit voor het bijwonen van de mini-conferentie ‘Missionaire parochie’ zaterdag 25 maart 2023 in Veenendaal. Een tweedaagse conferentie over dit onderwerp was in 2022, met ongeveer duizend deelnemers, een groot succes.
Uit onze parochiekern gaan er nu een zeven belangstellenden mee op pad en Van Vliet mikt op zeker zeven à tien deelnemers uit elke parochiekern.
Op deze flyer vindt u alle verdere informatie. Op de website www.missionaireparochie.nl kunt u zich aanmelden en een ticket kost € 30,- welke kosten u kunt declareren bij het parochiebestuur. Gaat u / ga jij ook mee? Stuur de pastor dan een mailtje met je naam zodat hij weet wie er van de parochiekernen van de H. Augustinus allemaal meegaan. Wil jij in onze parochie(kern) met elkaar ook stappen zetten naar een missionaire parochie? Volg dan de pastor zaterdag 25 maart naar Veenendaal!