Deel uw wensen voor onze parochiekern in 2024 en reageer…

Dat kan t/m woensdag 3 januari 18.00 uur door uw / jouw wensen voor onze parochiekern voor 2024 te mailen naar Gerard Bol. Wie heeft er geen wensen, ideeën of verlangens? Dat is toch ook mede de reden van lange wensenlijstjes als kind al bij het sinterklaasfeest? Wat zou het gaaf zijn als er vele reacties binnenkomen. Die plaatsen we, een foto of illustratie meesturen mag natuurlijk ook, in de digitale nieuwsbrief van vrijdag 5 januari en we plaatsen het tevens door op deze website. Deze uitnodiging hebben we ook al kenbaar gemaakt in de uitgave van de digitale nieuwsbrief van vrijdag 29 december. Een vraag kwam direct binnen of er ook persoonlijke wensen, gedachten, voor 2024 gemaild mogen worden en… dat mag. De lijnen gaan nu open dus laat het maar weten!